Metody płatności

W sklepie Valise oferujemy następująco metody płatności:

  • pobranie przy odbiorze
  • przelew bankowy
  • szybki płatności Paynow
  • portfel elektroniczny PayPal
  • płatność gotówką - opcja dostępna jedynie w przypadku osobistego odbioru towaru w sklepie

 

Pobranie przy odbiorze

Zapłata za towar następuje przy odbiorze przesyłki.

Jeśli paczka jest wysyłana Pocztą, należność trzeba przekazać doręczycielowi. Sytuacja wygląda podobnie, gdy paczkę dostarcza firma kurierska - opłatę przyjmuje kurier przy doręczaniu przesyłki.

Metoda wygodna, jednak nieco droższa od innych.

 

Płatność przelewem

W chwili finalizacji zamówienia, wyświetlone zostaną dane niezbędne do dokonania płatności przelewem na konto bankowe: numer naszego konta, nazwa firmy, numer zamówienia oraz kwota. Pozostaje już tylko w swoim banku złożyć dyspozycję przelewu.

Zamówienie przejdzie do realizacji w chwili, gdy kwota za transakcję z kosztami przesyłki pojawią się na naszym koncie. W przypadku, gdy płatność za zamówienie nie zostanie dokonana w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane. Składając dyspozycję przelewu prosimy w tytule wpisać swoje dane oraz numer zamówienia.

Prosimy o dokonywanie przelewów na rachunek:

mBank, grupa BRE Bank S.A.
Nr konta: 82 1140 2017 0000 4102 1218 9892

Del Finio
ul. Łącznikowa 28/2
15-163 Białystok

Płatność przelewem honorowana jest niższym kosztem wysyłki.

 

Szybkie płatności Paynow

Sklep akceptuje płatności dokonywane za pośrednictwem serwisu Paynow. System Paynow pozwala na szybkie, proste i bezpieczne uiszczenie zapłaty dokonywane:

  • w systemie BLIK
  • szybkim przelewem bankowym
  • kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard, Electronic, Maestro

Zapłata za towary następuje w momencie finalizowania zamówienia. Po akceptacji zamówienia, następuje przeniesienie na stronę internetową Paynow, gdzie Klient może wybrać dogodny dla siebie kanał płatności. W następnym kroku następuje automatyczne przeniesienie na stronę właściwego operatora, gdzie płatnik podaje w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu SSL dane weryfikujące płatność. Po dokonaniu operacji następuje powrót do sklepu i wyświetlona zostaje informacja o tym, czy transakcja doszła do skutku. Dodatkową informację o statusie swojej płatności Klient otrzymuje na podany przez siebie adres e-mail.

Wszelkie przekazywane dane są szyfrowane i przekazywane jedynie do centrali operatora wybranego kanału płatności. Pracownicy sklepu Valise nie mają dostępu do danych. Sklep nie ma również wpływu na akceptację bądź odrzucenie operacji płatniczej.

Cała operacja trwa tylko chwilę i znacząco podnosi komfort dokonywanych zakupów w sieci internet.

Gwarantem bezpieczeństwa transakcji jest mBank. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

 

Portfel elektroniczny PayPal

PayPal to sprawdzony, międzynarodowy system internetowy, pozwalający transferować pieniądze między użytkownikami poczty elektronicznej, bez sięgania do tradycyjnych metod. Sposób prowadzenia operacji finansowych sprawia, że PayPal nie jest bankiem.

Obsługa transakcji PayPal jest bezpłatna, opiera się na szyfrowanych połączeniach, a przy tym nie jest pobierana żadna opłata ani prowizja za płatność. PayPal umożliwia posiadaczowi konta e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet na zasadzie wirtualnej portmonetki. W systemie PayPal Klient może płacić przy użyciu karty kredytowej lub środków jakie posiada na swoim koncie PayPal. Konto można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

 

Zmiana płatności

Jeśli z jakichś powodów operacja płatnicza nie może być przeprowadzona w sposób prawidłowy zawsze istnieje możliwość zamiany formy zapłaty na płatność np. przy odbiorze lub przelew na konto. W tym celu prosimy o wysłanie informacji na nasz adres e-mail: sklep@valise.pl wraz z numerem zamówienia lub o kontakt telefoniczny: 85 654 00 55. Potwierdzenie zmiany płatności wyślemy stosownym mailem.